Reklama

Uwielbiamy pracować z partnerami, którzy myślą przyszłościowo i wiedzą, że banner na stronie nie wystarczy, aby budować silną markę i generować rezultaty w postaci sprzedaży.

Pomagamy markom i sklepom połączyć się w angażujący sposób z grupą docelową mężczyzn w wieku 25-35 lat, która jest aktywnie zainteresowana modą męską, pielęgnacją, zegarkami i lifestylem. Są to osoby, które regularnie robią zakupy i są influencerami modowych trendów wśród swoich znajomych.


Spersonalizowane treści

W GENTmag nie wierzymy w same bannery, które już dawno straciły na swojej skuteczności. Opieramy naszą strategię na reklamach natywnych, które budzą kilkukrotnie wyższe zaufanie niż tradycyjne formy reklamowe, tworzą aktywne zaangażowanie (są czytane, nie tylko oglądane) oraz przynoszą znacząco lepsze rezultaty.

  • 70% Internautów woli dowiadywać się o produktach przez treść strony, a nie z tradycyjnej reklamy
  • linki produktowe w treści są klikane 15x chętniej niż banner reklamowy
  • osoba która przeczyta tekst na temat produktu jest 53% bardziej skłonna go kupić niż w przypadku zobaczenia samej reklamy

Nasz zespół redakcyjny stworzy w raz z Tobą artykuł poradnikowy, który będzie specjalnie zaprojektowany, aby miał jak największe czytelnictwo oraz będzie zachęcał do zapoznania się z Twoimi produktami. Osoba, która czyta tekst angażuje się dużo bardziej niż osoba biernie oglądająca zwykłe reklamy. Treść będzie zawierała rekomendacje produktowe z Twojej oferty, wraz z klikalnymi linkami do sklepu. Tekst średnio jest czytany przez 2-3 minuty, dzięki temu Twoja marka znacząco zwiększy swoją rozpoznawalność wśród czytelników portalu.

Artykuł trafi na stronę główną GENTmag, fanpage oraz zostanie jeszcze wypromowany wśród grupy docelowej do której chcesz trafić. Tak, aby z jego treścią zapoznało się jak najwięcej osób.

Nie zostawimy Ciebie samemu sobie – pomożemy Tobie stworzyć kompleksową kampanie reklamową, aby wykorzystać maksymalnie potencjał naszych czytelników.


Sponsoring

Sposoring pozwoli wypromować Twoją markę wsród czytelników GENTmag. Twój brand może zostać sponsorem konkretnych działów portalu, serii artykułów, nagród w konkursach, webinarów lub innych dedykowanych działań, np. porad stylisty. Każda sponsorowana przez Ciebie treść będzie oznaczona logiem. Dzięki temu Twoja marka będzie bardziej znana i ceniona wśród naszych czytelników.

 

Każde zgłoszenie, małe czy duże jest traktowane przez nas indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany dotarciem do naszych czytelników to skontaktuj się z nami pod adresem reklama@gentmag.pl